.
Menu Close

СПИТИКО ПАВЛАКА РАСТИТЕЛНА 10% ММ 900ГР

SKU: 12100015
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =18ДЕН

139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПРОИЗВОД СО РАСТИТЕЛНА МАСТ
КОНЦЕНТРИРАНО ОБЕЗМАСТЕНО КРАВЈО МЛЕКО ВО ПРАВ,РАСТИТЕЛНА МАСТ,МЛЕЧЕН ПРОТЕИН,МОДИФИЦИРАН СКРОБ,ЖЕЛАТИН,КОНЗЕРВАНС,ЈОГУРТНА КУЛТУРА
3 МЕСЕЦИ
2 ДО 8 C
КРИ КРИ
КОЛИД ФУДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*