.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СПИН ЗА САДОВИ КРИСТАЛ ВАТЕР 920МЛ

SKU: 30420130
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Средство за садови
5-15% анјонски сурфактант,  5% амфотерен сурфактант, неонски сурфактант. Содржи конзерванс (Benzisothiazolinone Methylisothiazolinone), мирис, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellols
18 месеци од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Беохемија - Србија
Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*