.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОМАТ ТАБЛЕТИ ЗА МАШИНА ОЛ ИН ОНЕ 70+6/1

SKU: 30460114
Достапност: На залиха
1199 ден 595 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машина за перење садови5%-15% избелувач на кислородна основа,<5% фосфати, поликарбосилати; парфеми (бензен алкохол, цитрал, лимон); ензими2 години од датум на производствоДа се чува на суво помеѓу +5°C и +40°CХенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, СрбијаТотал Плус Логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*