.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОМАТ ТАБЛЕТИ ЗА МАШИНА КЛАСИК 100/1

SKU: 30460122
Достапност: На залиха
1185 ден 495 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машина за перење садови5%-15% избелувач на кислородна основа,<5% фосфати, поликарбоксилати; парфеми (бензил алкохол, лимон); ензими2 години од датум на производствоДа се чува на суво помеѓу +5°C и +40°CХенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, СрбијаТотал Плус Логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*