.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОМАТ ТАБЛЕТИ ЗА МАШИНА ГОЛД 54/1

SKU: 30460115
Достапност: На залиха
1199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машина за перење садови>30% ањонски фосфати; 5-15% ањонски активни материи; избелувач на кислородна основа,<5% фосфатони; парфеми (бензен алкохол, цитрал, лимон); ензими2 години од датум на производствоДа се чува на суво помеѓу +5°C и +40°CХенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, СрбијаТотал Плус Логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОСА 0.5Л

РОСА 0.5Л

24 ден
Слика од РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

95 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден