.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОМАТ ТАБЛЕТИ ЗА МАШИНА ГОЛД 54/1

SKU: 30460115
Достапност: На залиха
1199 ден 595 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машина за перење садови>30% ањонски фосфати; 5-15% ањонски активни материи; избелувач на кислородна основа,<5% фосфатони; парфеми (бензен алкохол, цитрал, лимон); ензими2 години од датум на производствоДа се чува на суво помеѓу +5°C и +40°CХенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, СрбијаТотал Плус Логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*