.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОМАТ ГОЛД 18 ТАБЛЕТИ

SKU: 30460103
Достапност: На залиха
494 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машина за перење садови
>30% ањонски фосфати; 5-15% ањонски активни материи; избелувач на кислородна основа,<5% фосфатони; парфеми (бензен алкохол, цитрал, лимон); ензими
2 години од датум на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*