.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОМАТ ГОЛД ГЕЛ ЛИМОН 540МЛ

SKU: 30420223
Достапност: На залиха
490 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел детергент за машинско миење на садови
<5% нејонски сурфактанти,фосфонати,поликарбоксилати,парфеми, конзерванси,Benzisothiazolinone,Phenoxyethanol,ензими
2 години од датум на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Henkel Central Eastern Operations GmbH, 1030 Vienna Erdbergstrasse 29, Austria
Тотал Плус Логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДАВИДОФ ЛАЈТ СЛИМ(ЗЛАТНИ)

ДАВИДОФ ЛАЈТ СЛИМ(ЗЛАТНИ)

160 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

15 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

20 ден
Слика од БАУНТИ ДАРК 57 ГР

БАУНТИ ДАРК 57 ГР

32 ден