.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОЛЕТА СВИНСКА ЧАЈНА КОЛБАСИЦА ВАКУМ 265Г

SKU: 14010263
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТРАЕН КОЛБАС
СОСТОЈКИ СВИНСКО МЕСО 50%, ГОВЕДСКО МЕСО 23%, ЖИВОТИНСКА МАСНОТИЈА 18,5%, СОЛ, ДЕКСТРОЗА,ЗАЧИНИ (СИНАП), МЛЕЧЕН ПРОТЕИН, ЖИВОТИНСКИ ПРОТЕИН, АНТИОКСИДАНС Е301, КОНЗЕРВАНС Е250/Е252, БОЈА Е120.
365 ДЕНА
ПРЕД УПОТРЕБА ДА СЕ ИЗЛУПИ ОБВИВКАТА. СЕ СЕРВИРА ЛАДНО. ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ДО +4⁰С
“ИМП СОЛЕТА “ УЛ.1632 БР.32 СКОПЈЕ
“ИМП СОЛЕТА “ УЛ.1632 БР.32 СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО+Д3 ВИТАМИН 3,2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО+Д3 ВИТАМИН 3,2% ММ 1Л

53 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

30 ден
Слика од ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО 115Г

ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО 115Г

49 ден