.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СНИКЕРС КИНГСАЈЗ 75 ГР

SKU: 07040092
Достапност: На залиха
40 ден 29 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО СО МЕК НУГАТ И КАРАМЕЛ ВО СРЕДИНАТА СО СВЕЖИ ПЕЧЕНИ КИКИРИКИ
ШЕКЕР,ГЛИКОЗЕН СИРУП,ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ,ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ,КАКАО ПУТЕР,КАКАО МАСА,СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО,ЛАКТОЗА,МЛЕЧНА МАСТ,СУРУТКА ВО ПРАВ,МАСТ ОД ПАЛМА,ЕМУЛГАТОР,БЕЛКА ВО ЈАЈЦЕ ОД ПРАВ,МЛЕЧЕН ПРОТЕИН,ПРИРОДЕН ЕКСТРАТ ОД ВАНИЛА(MOЖЕ ДА СОДРЖИ КИКИРИКИ, ЛЕШНИК)
ОЗНАЧЕН НА ПРОИЗВОДОТ.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО,НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 0-22C
ХОЛАНДИЈА
ORBICO DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*