.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СМАК РАЗМАСТУВАЧ СО ПУМПИЦА ВАЈТ 650МЛ

SKU: 31100007
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Размастувач со пумпа - универзален
<5% фосфонати, нејонско површинско активни состојки, содржи и мириси
1095 дена
Да се чува подалеу од дирекна сончева светлина
BOLTON MANITOBA
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*