.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЛАТКО ОД ШУМСКА ЈАГОДА 430 ГР

SKU: 07050386
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СЛАТКО ОД ШУМСКА ЈАГОДА пастеризирано. Без конзерванс.
Шумска јагода(65%), шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина Е330 (Сува материја мин.70%)
2 години
На амбиентална температура. После отварање се чува во ладилник најмногу 15дена.
ПРИНЦИП КОМЕРЦ Петар ДООЕЛ
ПРИНЦИП КОМЕРЦ Петар ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*