.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

СКОВИН КАБЕРНЕ СОВИЊОН 0.75Л

SKU: 02110472
Достапност: На залиха
239 ден 209 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СКОВИН КАБЕРНЕ СОВИЊОН 0.75 Л-
ГРОЗЈЕ КАБЕРНЕ СОВИЊОН 12,5 % АЛКОХОЛ
НЕОГРАНИЧЕН
СУВО И ТЕМНО, 10-18°C
ВИНАРИЈА СКОВИН ГРУПА
ВИНАРИЈА СКОВИН ГРУПА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГЕРМИНА ГАЗИРАНА 1.5Л

ГЕРМИНА ГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

58 ден
Слика од СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

53 ден