.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИРЕЛА ПОДРАВЕЦ КАШКАВАЛ КГ

SKU: 10100001
Достапност: На залиха
395 ден

КАШКАВАЛ СИРЕЛА ПОДРАВЕЦ КГ.
полутврдо жолто сирење , изразито жолта боја со рамномерно распределени дупчиња, благо киселкаст вкус , со текот на зреењето добива на арома.
180 дена
од 4 до 8 степени
Сирела ДООЕЛ Бјеловар
Хрватска

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*