.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИПСС ШАМПОН 440МЛ КЛИН & КУЛ ЗА МАЖИ

SKU: 34251390
Достапност: На залиха
227 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА.
Aqua (water, eau), Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Menthol, Hydrolyzed keratin, Disodium cocoamphodiacetate, Cocamide MEA, Parfum (fragrance), Sodium benzoate, Citric acid, PEG-7 glyceryl cocoate, Polyquaternium-10, Sodium hydroxide, Linalool, Limonene, Propylene glycol, Panthenol, Benzyl alcohol, Phenoxyethanol, Potassium sorbate, CI 42053 (green 3)
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден
Слика од ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ПИЛЕШКО МЕСО 85 ГР.

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ПИЛЕШКО МЕСО 85 ГР.

5 Поени
23 ден 20 ден
Слика од ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ЛОСОС 85 ГР.

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ЛОСОС 85 ГР.

5 Поени
23 ден 20 ден