.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИНЕТА ЈАБОЛКО 1,5Л.

SKU: 08050884
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Освежителен негазиран безалкохолен пијалак
Содржина на овошен и зеленчуков сок мин. 10%. - Состојки: Вода, шеќер, сок од портокал од концентрат, сок од морков од концентрар, сок од ананас од концентрат, лимонска киселина, сок од манго од концентрат, сок од маракуја од концентрат, стабилизатори: Е466, Е415, Е445, Е440, Е410 и Е1450, витамини: Витамин Ц, ниацин, витамин Е, пантотенска киселина, витамин Б6, витамин Б1, фолна киселина, биотин и витамин Б12, конзерванси: Е202 и Е211, арома, модифициран скроб, боја Е160б. Сува материја мин. 10.0%.

Да се чува чува на ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлива.
Кожувчанка ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од УЛКЕР ЧИЗИ КРАКЕР 65Г

УЛКЕР ЧИЗИ КРАКЕР 65Г

21 ден
Слика од ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

33 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

49 ден
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

25 ден 17 ден