.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИНЕТА ПРАСКА 1.5Л.

SKU: 08050883
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Освежителен негазиран безалкохолен пијалак со вкус на праска
Содржина на овошен сок: мин. 10% - Состојки: Вода, шеќер, сок од праска од концентрат, лимонска киселина,стабилизатори: Е466, Е415 и Е440, антиоксиданс аскорбинска киселина, природна арома, модифициран скроб, конзервзанзи: Е202 и Е211, растително масло (палмино масло) бои Е150d и 160a. Сува материја мин 10,0%

Да се чува чува на ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлива.
Кожувчанка ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*