.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИНЕТА ПОРТОКАЛ 1.5Л

SKU: 08050882
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Освежителен негазиран безалкохолен пијалак со вкус на портокал
Содржина на овошен сок: мин. 10% - Состојки: Вода, шеќер, сок од портокал од концентрат, лимонска киселина,стабилизатори: Е466, Е415, Е445, Е440, Е410 и Е1450, антиоксиданс аскорбинска киселина, природна арома, модифициран скроб, конзервзанзи: Е202 и Е211, боја Е160. Сува материја мин 10,0%

Да се чува чува на ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлива.
Кожувчанка ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*