.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИНЕТА ПОРТОКАЛ ЛИМ 0.25Л

SKU: 08051621
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =13.2ДЕН

33 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Освежителен негазиран безакохолен пијалок со вкус на портокал
Состав:Содржина на овошен сок мин. 10%. Вода, шеќер, сок од портокал од концентрат, лимонска киселина, стабилизатори Е466, Е415, Е445, Е440, Е410 и Е1450, антиоксиданс аскорбинска киселина , природна арома, модифициран скроб, конзерванси Е202 иЕ211, БОЈА Е160а. Сува материја мин. 10%
Рок на употреба: 9 месеци
Начин на чување: ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и Од директна сончева светлина.
Производител:Кожувчанка Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*