.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

СИНЕТА МУЛТИВИТАМИН 1,5Л

SKU: 08051217
Достапност: На залиха
59 ден 52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Освежителен негазиран безалкохолен пијалак со вкус на јаболко
Содржина на овошен сок мин. 10%. - Состојки: Вода, шеќер, сок од јаболко од концентрат, лимонска киселина, арома, стабилизатори: Е466, Е415, Е445 и Е1450, бои: хлорофилин Е141 и куркумин Е100, модифициран скроб, конзерванси: Е202 и Е211, антиоксиданс аскорбинска киселина. Сува материја мин. 10.0%.

Да се чува чува на ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлива.
Кожувчанка ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*