.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИНАЛКО КОЛА ЛИМ. 0.33Л

SKU: 08020181
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =8.48ДЕН

28 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Освежителен безалкохолен пијалок
Состав:Вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја Е150d, регулатор на киселост Е338,
Конзерванс Е211, арома: кофеин, природни ароми. Сува материја мин. 10%
Рок на употреба:9 месеци
Начин на чување:ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и Од директна сончева светлина.
Производител:Кожувчанка Доо
Увозник/Дистрибутер:Кожувчанка Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*