.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИМИТ ТУРСКИ ИНТЕГРАЛЕН

SKU: 05112181
Достапност: На залиха
34 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Турско пециво во кружен облик(геврек))збогатен со растителни влакна и микс од житарки
Пченично брашноТ400,вода,шеќер,сол,квасец,,маргарин,микс од житарки Алергени:глутен, микс од житарки
2 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*