.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИМИТ ТУРСКИ

SKU: 05112176
Достапност: На залиха
38 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Турски симит претставува округло крцкааво турско пециво со пекмез од грозје и сусам
Пченично брашно Т 500, вода,шеќер,сол,јајца,квасец,,маргарин,пекмез од грозје,сусам Алергени:глутен, сусам
2 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*