.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИЛИТ БЕНГ ОДМАСТУВАЧ 750МЛ

SKU: 30620067
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ОдмастувачСодржи <5% нејонски сурфактант, парфем, цитронелол24 месеци од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаRECKIT BENCKISERMERKUR TREJD

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*