.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ 3 ТЕГЛИ ЗА ЗАЧИНИ ТРОЈА 210 ЦЦ.

SKU: 32151782
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

сет 3 тегли за зачини троја
пвц,стакло
неограничен
 На суво место
Аванташ
Бонн-Комерц Ск

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*