.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ 2*АМ ДОМАШЕН ЈОГУРТ+АМ КИСЕЛО МЛЕКО 350ГР

SKU: 12700316
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ЛЕБ СО СУСАМ

ЛЕБ СО СУСАМ

28 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

55 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ СО 10 ВИТАМИНИ 2*1 Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ СО 10 ВИТАМИНИ 2*1 Л

10 Поени
115 ден 100 ден