.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ 2Х ЛЕНОР ГОЛД ОРХИД 1,5Л -25%

SKU: 30310487
Достапност: На залиха
319 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Омекнувач за алишта
5-15% Kationtové Povrchově Aktivní Látky, Benzisothiazolinone, Parfémy, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool
18 месеци од датумот на производство
Да се чува на: >5°C, <25°C
Procter & Gamble-Rakona s.r.o Ottava 402, 269 32 Rakovnik Република Чешка
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*