.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ФЕРИ САДОВИ 2Х800МЛ.

SKU: 30520137
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сретство за миење садови5-15% aнјонски ПАМ; <5% нејонски ПАМ; бензизотиазолинон, феноксиетанол, парфем, гераниол, лимонен24 месеци од датумот на производство10-20Procter &Gamble-Rakona s.r.o Ottava 402, 269 32 Rakovnik Република ЧешкаNelt St

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*