.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ФЕРИ ЗА САДОВИ ЦИТРУС ЕКСТРА + 2*650МЛ

SKU: 30520140
banner
Достапност: На залиха
259 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕЧНО СРЕДСТВО ЗА РАЧНО МИЕЊЕ НА САДОВИ
15%-30% aнјонски ПАМ, 5%-15% нејонски ПАМ; бензизотиазолинон, феноксиетанол, парфем, гераниол, лимонен
2 год од датумот на производство
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Procter &Gamble-Rakona s.r.o Ottava 402, 269 32 Rakovnik Република Чешка
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*