.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ЗА УЖИНА - КУТИЈА И ШИШЕ

SKU: 32081238
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

сет кутија и шише за храна
пвц
неограничен
да се чува на суво место
Кина
Офис Плус дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*