.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕПТОНА АНТИБАК.ВЛ.МАРАМИЦИ 15/1(2+1)ПОРТОКАЛ

SKU: 31030516
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Антибактериски марамици
Chlorhexidine digluconate, Ethyl alcohol
44743
Да се чува на суво место, подалеку од дирекна сончева светлина
Septona
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*