.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕНСОДИНЕ РАПИД-БРЗО ДЕЈСТВУВАЊЕ 75МЛ.

SKU: 34010497
Достапност: На залиха
315 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби
Aqua,Hidrated Silica,Sorbitol
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
ГСК
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*