.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕНСОДИНЕ ПАСТА ЗА ЗАБИ ФЛУОРИД 75МЛ

SKU: 34010426
Достапност: На залиха
265 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби
Aqua, Sorbitol, Hydrate Silica, Glycerin, Potassium Nitrate, Cocamidopropul, Betaine, Aroma, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium, Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Sucralose, Limonene
24 месеци
Да се чува подалеку од сончева светлина
Глаксо
Евростил Трејд Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*