.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

SKU: 05112219
Достапност: На залиха
19 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Бело пециво во топчест облик со фил од сирење и магдонос
Пченично брашно тип-500, сол , квасец, адитив, сусам,растително масло Фил: сирење,магдонос Алергени: глутен,млечни протеини
1 ден
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*