.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕМАНА ПУРПЛ РАДИАНС ОМЕКНУВАЧ 1Л.

SKU: 30310434
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СУПЕРКОНЦЕНТРИРАН ОМЕКНУВАЧ ЗА ТКАЕНИНИ5 - 15% катионски ПАМ; Содржи уште: арома / Гераниол, Бутилфенил метил пропионал, Кумарин, Лимонен /, Бензалкониев хлоридРок на траење - 18 месеци од датумот на производство (РRO/P)Да се чува подалеку од сдирекна сончева светлинаПроизведено од „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48, тел. +359 54 859 115Увоз и дистрибуција за Р. Северна Македонија: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија, тел. +389 2 20 34 712

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

15 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

18 ден
Слика од АРИЕЛ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЊЕ МОУНТАИН СПРИНГ 400ГР.

АРИЕЛ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЊЕ МОУНТАИН СПРИНГ 400ГР.

97 ден