.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕМАНА БЛУ ВИСПЕР ОМЕКНУВАЧ 0.95Л.

SKU: 30310429
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СУПЕРКОНЦЕНТРИРАН ОМЕКНУВАЧ ЗА ТКАЕНИНИ5-15% катјонски сурфактант. Содржи уште: арома/бензил салицилат, бутилфенил метилпропионал, цитронелол, евгенол, хексил цинамал, линалол/бензалкониум хлорид Рок на траење - 18 месеци од датумот на производство (РRO/P)Да се чува подалеку од сдирекна сончева светлинаПроизведено од „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48, тел. +359 54 859 112Увоз и дистрибуција за Р. Северна Македонија: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија, тел. +389 2 20 34 709

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*