.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕЛПАК КУЈНСКИ БРИШАЧ 3СЛ. 2/1

SKU: 31020098
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =49.5ДЕН

99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ХАРТИЕНИ 3 СЛОЈНИ БРИСАЧИ ЗА БРИШЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД НА ПОВРШИНИ ВО КУЈНАТА
100% ЦЕЛУЛОЗА
НЕОГРАНИЧЕН
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
ECZACIBASI TUKETIM URINLERI SAN.VE TIC.A.S TURCIJA
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*