.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕВЕРИН ФЕН ЗА КОСА 2000 В 0174

SKU: 39080463
Достапност: На залиха
1499 ден 929 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 2000W 2 температурни подесувања 2 брзини Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи косата и топлинската обработка Додатни делови:насочувач на воздух Можност за чисење на решетката за довод на воздух гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*