.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕВЕРИН ПЕГЛА НА ПАРЕА ВИОЛЕТОВО БЕЛА 2500 В 3210

SKU: 39040542
Достапност: На залиха
2199 ден 1699 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност:2500 W Капацитет на резервоарот за вода:225ml За суво пеглање и пеглање со пареа Гумирана рачка за безбедносно ракување Вертикална пареа Со спреј функција Систем против создавање на бигор Систем против капење Самочистење Транспарентен резервоар за вода Индикатор за нивото на вода Заштита од прегревање Плоча со керамичка навлака Променлив термостат за вода Пилот светилка Чашка за вода гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*