.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕВЕРИН ПЕГЛА ЗА КОСА 0614

SKU: 39080466
Достапност: На залиха
1299 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

On / Off switch со две поставки до температура 180 ° C Керамички плочки обложени за дополнителна топлина Димензии на плочките: 25 x 90 mm Пилот светлината Брзо загревање на плочките Специјални брава за патување и простор за заштеда на простор гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*