.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕВЕРИН ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА 2388

SKU: 39020205
Достапност: На залиха
3399 ден 2699 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 2200W Капацитет:1160см2 Високо квалитетна нелеплива подлога Отстранлив кабел со променлив термостат и пилот сијаличка Отстранлив сад за собирање на маснотија Дополнителна топла зона за повисока температура Димензии на грил плочата: 25.4 х 45.7mm гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*