.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СВИРЛ ВРЕКИ ЗА ОТПАД 150Л

SKU: 32110049
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СВИРЛ ВРЕЌИ ЗА ОТПАД 150Л ЕКСТРА ЈАКИ
ПРОИЗВЕДЕНИ ОД РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕТИЛЕН (ПЕ) 1
неограничен
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Мелитта Група Германија
Новатекс Дооел, ул.Скупи 1а бр.13, Скопје, РСМ. Тел: 02/3097-153.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*