.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

САНТИТАР ЛАВАНДА 750 МЛ

SKU: 30630308
Достапност: На залиха
80 ден 70 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течно средство за растопување на бигор и дезинфекција.2 години од датумот на производство< 5% анјонски тензиди,фосфорна киселина; 5-15% нејонски тензиди;датоци: 0,3% (0,3г/100г) глутаралдехид,мирис.2 години од датумот на производство2 години од датумот на производство2 години од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлина2 години од датумот на производствоТечно средство за растопување на бигор и дезинфекција.2 години од датумот на производство< 5% анјонски тензиди,фосфорна киселина; 5-15% нејонски тензиди;датоци: 0,3% (0,3г/100г) глутаралдехид,мирис.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*