.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САНИТАР 750МЛ ФОРЕСТ ВЦ

SKU: 30630171
Достапност: На залиха
80 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течно средство за растопување на бигор и дезинфекција.2 години од датумот на производство< 5% анјонски тензиди,фосфорна киселина; 5-15% нејонски тензиди;датоци: 0,3% (0,3г/100г) глутаралдехид,мирис(лимонене,амил цинамал).2 години од датумот на производство2 години од датумот на производство2 години од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлина2 години од датумот на производствоТечно средство за растопување на бигор и дезинфекција.2 години од датумот на производство< 5% анјонски тензиди,фосфорна киселина; 5-15% нејонски тензиди;датоци: 0,3% (0,3г/100г) глутаралдехид,мирис(лимонене,амил цинамал).

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*