.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САНДАРА МОХИТО ПЕНЛИВО ВИНО 0.75Л

SKU: 02120342
Достапност: На залиха
419 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
пенливо вино
Бело вино69.58%,Карбонизирана вода 21.51%,Концентрат од гроздов сок8.89%,природни ароми од Нане 0.01%,Сулфур Диоксид(СО2)0.01%
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Vicente Gandia Pla,S.A-Spain
Сангреал ДОО Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*