.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САЛВЕТИ ТИСЈУ 33*33ЦМ,3СЛ 20/1 ШАРЕНИ БАЛОНЧИЊ

SKU: 31041366
Достапност: На залиха
137 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Декоративни салвети за сервирање
Бренд: Paper+Design, Тип на материјал: Тисју хартија;Димензии:33х33см; Трослојни; FSC сертифицирани, SWAN ознака
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од САЛИНИС ПЕРЕЦИ БЕЗ ГЛУТЕН 60 ГР

САЛИНИС ПЕРЕЦИ БЕЗ ГЛУТЕН 60 ГР

62 ден