.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС ТЕЧЕН 2/1 КОЛОР 1.1 Л

SKU: 30140094
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

САВЕКС ТЕЧЕН 2/1  КОЛОР 1.1 Л

Состав: 5-15% анјонски сурфактанти < 5% нејонски сурфактанти, катјонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати; Дополнително: ензими, Метилхлоризотиазолинон, Метилизотиазолинон, парфем /Бензил Бензоат, Бутилфенил Метилпропионал, Цитронелол, Гераниол.

Рок на употреба: Рок на траење - 24 месеци од датумот на производство (РRO/P)

Начин на чување: Предизвикува сериозно надразнување на очите. Предизвикува иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца.

Производител: Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48, 

Увозник/Дистрибутер: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден