.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС ТЕЧЕН ФРЕШ 1.1Л

SKU: 30140095
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

САВЕКС ТЕЧЕН ФРЕШ 1.1Л

Состав: 5-15% анјонски сурфактанти, нејонски сурфактанти; < 5% катјонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати; Дополнително: ензими, оптички избелувачи, Метилхлоризотиазолинон, Метилизотиазолинон, парфем /Цитронелол, Гераниол, Бутилфенил Метилпропионал

Рок на употреба: 24 месеци од датумот на производство (РRO/P)

Начин на чување: Предизвикува сериозно надразнување на очите. Предизвикува иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца

Производител: „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48

Увозник/Дистрибутер: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од ЛАШКО ЗЛАТОРОГ ПЕТ 1.5Л

ЛАШКО ЗЛАТОРОГ ПЕТ 1.5Л

100 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА СО ГОВЕДСКА ПРШУТА 95 ГР

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА СО ГОВЕДСКА ПРШУТА 95 ГР

49 ден