.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РУБИН ПРЕПЕЧЕНИЦА 42% 1Л

SKU: 02500050
Достапност: На залиха
595 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ракија

алкохолен дестилат од слива, 42% алкох.

втиснат на амбалажата

на суво и темно место

Рубин - Крушевац, Р.Србија

Гемак Траде, адреса: бул. Гоце Делчев бр.11, Скопје, тел.: +389 2 3137 505

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*