.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РОЈАЛ МИНТ 200ГР ХАЛОРИН

SKU: 07042218
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ројал минт 300гр
Шеќер,какао маса,гликозен ируп, какао путер,хидратант:глукозен фруктозен сируп (ЕЦ 3,2,1,26) емулгатор:сончогледови лецитини.Природно масло од пеперминт,сол,киселина:лимонска киселина.Овој продукт е произвдеден во фабрика која процесира бадеми,јаткасти плодови,млечни производи и производи од жито.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Деличер Гмбх,Германија
Бима-логистика Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*